Menu

Näytä viestit

Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.

Näytä viestit Menu

Viestit - HRS

#1
Ilman muuta kiinnosta moinen kokoonpano.
Eli itselläni on pöydällä vastaava mach3/ csmio ip-m/delta asda-b2 rakenteilla.
Moottorit pyörii mutta lisätieto ei koskaan ole pahitteeksi ja jos useammalla sama kokoonpano niin omassa säikeessä voisi jakaa kokemuksia ja asetuksia ko laitteista.
Itsellä ongelmia oli tuo csmio purkin wirmien kanssa koska tuo ei suostunut nuilla mukana tulleen cd uusilla wirmiksillä toimimaan vaan piti ladata vanhempi. Toinen ongelma joka oli noiden deltojen kanssa kun mitään vikakoodia ei näyttänyt, mutta lopulta käyttämällä eräät asetukset nollilla ja laittaen takaisin päälle kaikki lähti pelaamaan hienosti.
Mach3 motortunig sivun asetukset vielä hakusessa mitä niissä pitää olla? Esim rpm?
Tuo deltan autotuning ohjelma toimii ja oli helppo käyttää! Pitää ajaa vielä uusiksi kun kaikki kamat on kiinni koneessa.
#2
Nuo kyseisen firman hinnat EI sitten sisällä ALV:t, vaan lisätään vasta "kassalla"
Toimitus kulut kiinteä 37€ jotka mielestäni aika huimat.
#3
Todella hienoa työtä! Ei voi kuin ihailla!!
#4
O: kierretappi(t) M17x1

Hakusessa kierretappi tai tappisetti M17x1.0 Käytettykin käy kunhan on vain ehjä(t).

Tai laittakaa linkki vinkki mistä löytyy järkihintaan.

YV:tavoittaa.

Katso koko ilmoitus
#5
Tänne myös "kaikilla" herkuilla.
Eli piippariboxi mukaan!
#6
Upeaa seurattavaa!

Jos mukaan sopii niin minulle:
langallinen 12mm varrella +mittatikku.
Powered by EzPortal
SMF spam blocked by CleanTalk